Spanje / augustus 4, 2011 / 23:48 / 0 reacties
Wegen Barcelona en Milito scheiden
Gabriel Milito en FC Barcelona gaan per direct uit elkaar. De Argentijn speelde de laatste drie jaar slechts 21 competitieduels voor Barça.
(Novum) – Gabriel Milito en FC Barcelona gaan per direct uit elkaar. De 42-voudig Argentijns international kwam de laatste drie seizoenen slechts 21 maal in actie voor Barça in de Primera Division en heeft voor drie seizoenen getekend bij Independiente. Hij stond nog een jaar onder contract in Camp Nou. Dat melden de Catalanen donderdag op de website.
“Het is een emotionele dag voor mij”, meldt Milito op de website van Independiente. “Ik heb hier veel goede herinneringen.” De Zuid-Amerikaan krijgt bij zijn jeugdliefde rugnummer achttien, waarmee hij in het seizoen 1997-1998 debuteerde in de Primera A, de hoogste Argentijnse voetbalcompetitie.
Milito was vier jaar actief bij Barcelona. In zijn eerste seizoen vormde de verdediger centraal achterin een duo met Carles Puyol. Een zware knieblessure kostte hem de hele jaargang 2008-2009, waarna hij nauwelijks nog in de plannen van trainer Pep Guardiola voorkwam. Voor Barça speelde hij vier seizoenen voor Real Zaragoza.









