Frankrijk / mei 7, 2011 / 13:03 / 0 reacties

‘Blanc stapt op bij Frankrijk’

door: Ben

Laurent Blanc staat op het punt op te stappen als bondscoach van Frankrijk, meldt Ouest-France. Hij dient zijn ontslag in door het vermeende racismeschandaal.

(Novum) – Laurent Blanc staat op het punt om op te stappen als bondscoach van Frankrijk. Dat meldt het dagblad Ouest-France. De 45-jarige trainer dient zijn ontslag in vanwege het vermeende racismeschandaal. Blanc zou hebben ingestemd met een quota om minder gekleurde voetballers toe te laten tot de voetbalscholen en opleidingscentra in Frankrijk.

Het aantal spelers uit Afrika en Noord-Afrika zou vanaf 13-jarige leeftijd nog maar uit dertig procent mogen bestaan. Blanc had die beschuldigingen eerder nog afgedaan als een leugen. De technisch directeur van de Franse bond François Blaquart werd naar aanleiding van de zaak al geschorst.

De Franse president Nicolas Sarkozy zou een laatste poging wagen om Blanc, die na het WK van 2010 Raymond Domenech opvolgde, op andere gedachten te brengen. De Franse voetbalbond heeft nog niet op de geruchten gereageerd.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional