Eredivisie, Transfernieuws / augustus 31, 2010 / 22:55 / 0 reacties

Vitesse haalt nog vier nieuwe spelers

door: Ben

Vitesse heeft op de laatste dag van de transferperiode nog vier nieuwe spelers binnengehaald. Barazite, Pedersen, Kingston en Kashia komen de club versterken.

(Novum) – Vitesse heeft op de laatste dag van de transferperiode nog vier nieuwe spelers binnengehaald. Nacer Barazite, Marcus Pedersen, Laryea Kingston en Guram Kashia komen de Arnhemse club versterken. Het aantal nieuwe spelers sinds de komst van de Georgische eigenaar Merab Jordania komt daarmee op acht.

Barazite is van het kwartet nieuwe spelers de meest opvallende naam. De 20-jarige Nederlandse jeugdinternational wordt voor een jaar gehuurd van Arsenal. Barazite kwam voor de Gunners alleen uit in de League Cup. In het seizoen 2008/09 speelde de aanvaller op huurbasis voor Derby County.

Met Pedersen en Kingston heeft Vitesse nog twee aanvallers ingelijfd. De 20-jarige Noor komt over van Strømsgodset, de 29-jarige Ghanees wordt transfervrij van het Schotse Heart of Midlothian overgenomen. Kashia is een 23-jarige verdediger. De Georgiër komt over van Dinamo Tblisi.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional