Eredivisie, Transfernieuws / augustus 10, 2010 / 18:59 / 0 reacties
NEC huurt Chatelle van Anderlecht
NEC heeft zich versterkt met Thomas Chatelle. De 29-jarige Belg, die zowel als rechtsbuiten als rechtshalf uit de voeten kan, wordt gehuurd van Anderlecht.
(Novum) – NEC heeft zich versterkt met Thomas Chatelle. De 29-jarige Belg, die zowel als rechtsbuiten als rechtshalf uit de voeten kan, wordt voor een seizoen gehuurd van Anderlecht. De drievoudig international moet in Nijmegen nog wel medisch worden gekeurd.
Chatelle, die eerder speelde voor RC Genk, KV Mechelen en AA Gent, kon bij Anderlecht lang niet altijd rekenen op een basisplaats. “Thomas is 29 en wil elke week spelen”, weet algemeen directeur Herman van Holsbeeck van Anderlecht. “Daarom heeft de club meegewerkt aan de tijdelijke overgang.”
Vorige week speelde Chatelle nog negentig minuten mee in de wedstrijd tegen The New Saints in de voorronde van de Champions League (3-0). Donderdagochtend traint hij voor het eerst mee met de selectie van NEC.









