Eredivisie, Transfernieuws / augustus 27, 2011 / 18:30 / 0 reacties
NEC-doelman Cillessen naar Ajax
Ajax en NEC hebben een akkoord bereikt over de transfer van Jasper Cillessen. De 22-jarige doelman tekent een verbintenis tot de zomer van 2016.
(Novum) – Ajax en NEC hebben een akkoord bereikt over de transfer van Jasper Cillessen. Dat melden de Amsterdammers zaterdag. De 22-jarige doelman tekent een verbintenis tot de zomer van 2016. Hij moet in Amsterdam de strijd aangaan met eerste keus Kenneth Vermeer. Jeroen Verhoeven blijft derde keeper.
NEC ontvangt 3,25 miljoen euro voor Cillessen, die nog wel medisch gekeurd moet worden. Dat bedrag kan door bonussen met een half miljoen euro oplopen. Voor de Gelderse club is dat een nieuw record na de verkoop van Björn Vleminckx aan Club Brugge, dat 3,3 miljoen euro betaalde voor de Belg.
Cillessen maakte vorig jaar op 28 augustus zijn debuut voor NEC, waarna hij zijn basisplaats niet meer afstond. De Groesbeker speelde 34 competitieduels voor de Nijmegenaren. Hij maakte vorig seizoen deel uit van de selectie van het Nederlands elftal voor de trip naar Zuid-Amerika.








