Eredivisie, Wedstrijdverslagen / september 11, 2011 / 16:34 / 4 reacties

Feyenoord wint op bezoek bij NAC

door: Ben

Feyenoord heeft zondag een 3-1 zege geboekt bij NAC Breda. Schilder zette NAC op voorsprong, Bakkal, El Ahmadi en Guidetti scoorden voor de Rotterdammers.

(Novum) – Feyenoord heeft zondag een 3-1 zege geboekt bij NAC Breda. De Rotterdammers kwamen na zeven minuten op achterstand toen Robbert Schilder scoorde. Otman Bakkal maakte voor rust gelijk, Karim el Ahmadi en John Guidetti bezorgden Feyenoord na rust de zege. Het laatste doelpunt werd vanaf de penaltystip gescoord.

Bij Feyenoord debuteerden de van PSV gehuurde Bakkal en de van Manchester City gehuurde Guidetti. Beide spelers maakten een doelpunt. Schilder had daarvoor de score geopend door een dribbel vanaf de middellijn met een schot van de rand van het strafschopgebied af te ronden.

De treffer van Bakkal kwam vervolgens enigszins uit de lucht vallen, maar de 2-1 van El Ahmadi met een geplaatst afstandsschot was verdiend. In de slotfase versierde Guidetti een penalty die hij zelf zou benutten.

Reacties

  1. HansiHansi | 11 september 2011 | 17:22 | 155 punten

    Koeman-effect nog steeds niet uitgewerkt

  2. Tss | 12 september 2011 | 14:37 | 0 punten

    Welke Koeman-effect?

  3. HansiHansi | 12 september 2011 | 17:46 | 155 punten

    Nou, vorig seizoen verloor Feyenoord negen van de tien van zulke wedstrijden, maar nu met Koeman winnen ze opeens. En dat terwijl ze toch een aantal goede spelers als Wijnaldum, Castaignos en Fer zijn kwijtgeraakt.

  4. Tss | 13 september 2011 | 08:40 | 0 punten

    Ja, inderdaad, dan moet het wel aan de coach liggen…

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional