Engeland / januari 24, 2011 / 18:12 / 0 reacties
Trainer Liverpool: Babel blijft hier
Ryan Babel maakt het seizoen gewoon af bij Liverpool. Dat liet Liverpool-trainer Kenny Dalglish maandag weten. Babel kwam er niet uit met Hoffenheim.
(Novum/AP) – Ryan Babel maakt het seizoen gewoon af bij Liverpool. De Engelse club bereikte vorige week een akkoord met Hoffenheim over een transfersom, maar de Nederlander kwam er zelf niet uit met de Duitse club. Dat liet Liverpool-trainer Kenny Dalglish maandag weten. Bij Hoffenheim had hij de vervanger moeten worden van de naar West Ham United vertrokken Demba Ba.
Babel verhuisde in 2007 van Ajax naar Liverpool, waar hij nooit uitgroeide tot vaste basisspeler. De aanvaller gaf meerdere keren aan interesse te hebben in een terugkeer naar Amsterdam. Rond de onderhandelingen over Ajacied Luis Suarez werd gesuggereerd dat Babel mogelijk de omgekeerde route zou kunnen bewandelen. In Engeland heeft de Oranje-international nog een contract tot medio volgend jaar.









