Engeland / augustus 22, 2011 / 15:31 / 0 reacties

Manchester United vindt sponsor trainingskleding

door: Ben

Manchester United heeft als eerste Engelse club een sponsor gevonden voor de trainingskleding. Postbedrijf DHL betaalt ruim 45 miljoen euro voor vier jaar.

(Novum/AP) – Manchester United heeft als eerste Engelse club een sponsor gevonden voor de trainingskleding. Postbedrijf DHL betaalt ongeveer 65 miljoen dollar, ruim 45 miljoen euro, om vier jaar op de kleding te staan die de Engels kampioen op de training draagt. Verzekeraar Aon blijft de sponsor van de kleding die United tijdens wedstrijden draagt.

De nieuwe sponsordeal is een nieuwe stap van de Engelse topclub om de schuldenlast te verminderen. Vorige week werd al bekend dat de Amerikaanse familie Glazer, de eigenaren van Manchester United, een deel van de aandelen naar de beurs van Singapore wil brengen. Manchester heeft een schuld van haast 600 miljoen euro.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional