Engeland / augustus 28, 2010 / 16:02 / 0 reacties
Ben Arfa op huurbasis naar Newcastle United
Newcastle United heeft bekend gemaakt dat Hatem Ben Arfa op huurbasis naar hun komt van Marrseille.
De Franse international wilde al langer weg bij Marseille, echter tekende hij vandaag pas bij een andere club. Hij geeft aan dat Newcastle altijd zijn favoriet was. “Newcastle was altijd mijn eerste keus. Ik ben blij om hier te zijn. Ik kan niet wachten om mijn kwaliteiten te laten zien”, zegt Ben Arfa vlak nadat hij tekende.
De coach van Newcastle is ook zeer blij met zijn nieuwe aankoop. “We volgen Hatem al een lange tijd. Hij is nog jong en kan dus nog veel groeien, echter heeft hij nu ook al een zeer goede reputatie”, zegt Chris Hughton coach van Newcastle United.
Vandaag speelt de Engelse club haar derde competitie wedstrijd tegen Wolverhampton. Coach Hughton zal Ben Arfa deze wedstrijd nog niet laten spelen. Hij kijkt echter uit naar volgende week als de Fransman wel zal spelen. “Hij zal flair toevoegen aan ons team. Dat hebben we nodig, hij zal een geweldige toevoeging zijn”, aldus Chris Hughton.








