Engeland / augustus 23, 2010 / 21:46 / 0 reacties

Arshavin: ‘Rusland verdient het WK van 2018’

door: Rim

Andrey Arshavin wil dat het WK van 2018 wordt georganiseerd in Rusland en niet in Engeland. Dat vertelt hij in een interview met Sky Sports.

De 29-jarige voetballer denkt dat Rusland haar infrastructuur sterk kan verbeteren als het WK naar zijn land komt. “Op het moment is de infrastructuur in Rusland slecht, met de komst van het WK zijn we genoodzaakt de infrastructuur te verbeteren”, zegt Arshavin. Volgens de Rus heeft Engeland daarom minder recht op het evenement. “Engeland heeft alles al, zij hebben het niet nodig. Als er morgen een WK moet worden gehouden dan beschikken ze al over alle middelen. Zij kunnen er niet meer van profiteren. Rusland kan er wel op vooruit gaan, het betekent voor ons meer dan alleen geld”.

Binnen de bevolking van Rusland is voetbal populairder dan ooit, geeft Arshavin aan. “Russen houden van voetbal en het zal voor ons waarschijnlijk het grootste evenement van de eeuw worden. Wij willen het meer, dan al die anderen” zegt de Arsenal speler tot slot. 

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional