Duitsland / juli 17, 2011 / 13:17 / 0 reacties

Collins John op stage bij Derde Bundesliga-club

door: Ben

Collins John is op proef bij VfL Osnabrück. De 25-jarige aanvaller speelde zaterdag ruim een uur mee in het oefenduel met SV Wilhemshaven.

(Novum) – Collins John is op proef bij VfL Osnabrück. De 25-jarige aanvaller speelde zaterdag ruim een uur mee in het oefenduel met SV Wilhemshaven, meldt de club uit de derde Bundesliga. Indien Collins een contract aangeboden krijgt, speelt hij komend seizoen samen met zijn vier jaar jongere broer Paddy, die onlangs de overstap maakte.

Broer Collins gaat het de laatste jaren niet voor de wind. Na zijn doorbraak bij FC Twente en enkele succesvolle seizoenen bij Fulham, reist de tweevoudig international als een nomade over de wereld John diende Watford, Leicester City, NEC, Roeselare en Chicago Fire. Momenteel is hij contractspeler van Qabala PFK uit Azerbeidzjan.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional