Duitsland / september 21, 2010 / 22:16 / 0 reacties

Bayern in extra tijd langs Hoffenheim

door: Ben

Bayern München is op het nippertje ontsnapt aan nieuw puntverlies in de Bundesliga. Door een doelpunt in blessuretijd werd Hoffenheim met 2-1 verslagen.

(Novum) – Bayern München is op het nippertje ontsnapt aan nieuw puntverlies in de Bundesliga. Door een doelpunt in blessuretijd van Daniel van Buyten werd de uitwedstrijd tegen Hoffenheim met 2-1 gewonnen. Domper voor Bayern was het uitvallen van Franck Ribéry met een blessure aan zijn rechterenkel.

Bayern had bij de winnende goal over geluk niet te klagen. Van Buyten kreeg de bal aangespeeld van Ivica Olic, die daarbij duidelijk in buitenspelpositie stond. Voor Hoffenheim was er daarna geen tijd meer om een slotoffensief uit de mouw te schudden.

De wedstrijd in Hoffenheim was nog geen minuut oud toen Vedad Ibisevic de thuisploeg op voorsprong zette. Vlak voor rust was de Bosniër zelfs dicht bij een tweede treffer, maar zijn vrije trap belandde op de paal. Na een uur spelen bracht Thomas Müller Bayern op gelijke hoogte, waarna Van Buyten het laatste woord had.

De koppositie in de Bundesliga blijft in handen van FSV Mainz. Door een 2-0 overwinning op FC Köln heeft de ploeg na vijf wedstrijden het maximale aantal van vijftien punten. Hannover 96 nestelde zich door een 4-1 zege op Werder Bremen op de derde plaats. Bayern bezet na vijf wedstrijden de zevende plek.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional