Champions League / augustus 30, 2010 / 16:39 / 0 reacties

Cristiano Ronaldo niet tegen Ajax

door: Ben

Cristiano Ronaldo is geblesseerd aan zijn enkel. De Portugees staat daardoor drie weken aan de kant. Daardoor mist hij het Champions League-duel met Ajax.

(Novum) – Cristiano Ronaldo is geblesseerd aan zijn enkel. De Portugese aanvaller staat daardoor drie weken aan de kant, meldt Real Madrid maandag. De duurste voetballer ter wereld mist door de kwetsuur EK-kwalificatiewedstrijden van Portugal tegen Cyprus en Noorwegen, het volgende Primera Division-duel van Real tegen Osasuna en de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League.

Madrid liet weten dat de 25-jarige Portugees de blessure zondag opliep tegen Real Mallorca. Cristiano Ronaldo speelde de wedstrijd, die in 0-0 eindigde, wel uit. Hij bleek bij onderzoek een lichte kneuzing aan de rechterenkel te hebben.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional