Champions League, Wedstrijdverslagen / september 14, 2011 / 00:32 / 0 reacties

Barcelona verspeelt zege tegen Milan

door: Ben

FC Barcelona is er niet in geslaagd het nieuwe seizoen in de Champions League te beginnen met een overwinning. Thuis tegen AC Milan werd het 2-2.

(Novum) – FC Barcelona is er niet in geslaagd het nieuwe seizoen in de Champions League te beginnen met een overwinning. De winnaar van vorig seizoen kreeg thuis tegen AC Milan in blessuretijd de gelijkmaker om de oren: 2-2. Barcelona was eerder een vroege tegentreffer van Pato met doelpunten van Pedro en David Villa nog knap te boven gekomen.

De openingstreffer van Pato viel al na 24 seconden. Dat was echter niet voldoende om de naam van Roy Makaay uit de recordboeken te verdrijven. De Nederlander was in het seizoen 2006-2007 als speler van Bayern München tegen Real Madrid al na tien seconden trefzeker.

Milan kroop ook na de vroege goal nog een paar keer gevaarlijk uit de schulp, maar naarmate de eerste helft vorderde, voerde Barcelona de druk steeds verder op. Toch was er een briljante ingeving van Lionel Messi nodig om de stand gelijk te trekken. De Argentijn wurmde zich langs Alessandro Nesta en Ignazio Abate en stelde Pedro in staat om te scoren.

Vroeg in de tweede helft sloeg Barcelona voor een tweede keer toe, deze keer via een prachtige vrije trap van Villa. Milan had daarna niets meer in de melk te brokkelen, maar had het geluk dat de thuisploeg verzuimde door te drukken. Daarvan profiteerde Milan diep in de blessuretijd. Uit een corner kopte Thiago Silva raak.

Bij AC Milan stonden Clarence Seedorf en Mark van Bommel in de basis. Urby Emanuelson kwam net als Barcelona-speler Ibrahim Afellay als invaller in het veld.

De andere wedstrijd in groep H eindigde eveneens in een gelijkspel. Viktoria Plzen verspeelde thuis tegen Bate Borisov een voorsprong: 1-1.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional