Champions League / augustus 3, 2010 / 22:22 / 0 reacties
Anderlecht zonder problemen door
Anderlecht is eenvoudig doorgedrongen tot de play-off-ronde van de Champions League. De Belgisch kampioen won met 3-0 van The New Saints uit Wales.
(Novum) – Anderlecht is eenvoudig doorgedrongen tot de play-off-ronde van de Champions League. De Belgisch kampioen won via goals van Tom de Sutter en twee keer Romalu Lukaku met 3-0 van The New Saints uit Wales. Vorige week had ‘Paars-Wit’ ook al van de Welshmen gewonnen. Toen werd het in Wrexham 3-1 voor de Belgen.
Hapoel Tel Aviv maakte dinsdag in eigen huis een 1-0 nederlaag tegen Aktobe uit Kazachstan goed. De Israëlische ploeg opende na een kwartier de score en stond na 35 minuten met 3-0 voor. In de slotminuut scoorde Murat Tleshev nog de 3-1, waardoor het nog spannend werd, maar Hapoel hield stand.








