Champions League / juli 16, 2010 / 12:40 / 0 reacties

Ajax tegen PAOK in Champions League

door: Ben

Ajax moet het in de derde voorronde van de Champions League opnemen tegen PAOK Saloniki. Dat heeft de loting in het Zwitserse Nyon vrijdag uitgewezen.

(Novum) – Ajax moet het in de derde voorronde van de Champions League opnemen tegen PAOK Saloniki. Dat heeft de loting in het Zwitserse Nyon vrijdag uitgewezen. Ajax speelt op 27 of 28 juli eerst thuis, de return in Griekenland is een week later. De winnaar van de dubbele ontmoeting plaatst zich voor de play-offs, het voorportaal voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

Omdat Ajax bij de loting een geplaatste status had, ontliep het Zenit Sint Petersburg, Fenerbahçe, Dynamo Kiev en Sporting Braga als mogelijke tegenstanders. Daardoor bleven Celtic, AA Gent, Young Boys Bern, Unirea Urziceni en PAOK als mogelijke opponenten over. Het lot koppelde Ajax uiteindelijk aan de Grieken.

Ajax en PAOK stonden in Europees verband nooit eerder tegenover elkaar. De laatste keer dat de Amsterdammers op een Griekse tegenstander stuitten dateert van het seizoen 1998/1999. Toen was in de groepsfase van de Champions League Olympiakos Piraeus de tegenstander.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional