Champions League / september 3, 2011 / 20:52 / 4 reacties

Ajax schrijft El Hamdaoui en Aissati in voor CL

door: Ben

Ajax heeft Mounir el Hamdaoui en Ismail Aissati ingeschreven voor de Champions League. De twee Marokkanen staan op de lijst met 25 spelers.

(Novum) – Ajax heeft Mounir el Hamdaoui en Ismail Aissati ingeschreven voor de Champions League. De twee Marokkanen, die niet meer voorkomen in de plannen van trainer Frank de Boer en meetrainen met Jong Ajax, staan op de 25-koppige spelerslijst die door de Amsterdammers bij de Europese voetbalbond UEFA is ingeleverd.

El Hamdaoui en Aissati slaagden er de afgelopen transferperiode niet in om een nieuwe club te vinden. Ze krijgen in de Champions League respectievelijk het rugnummer 24 en 28 toegewezen. Ook de namen van nieuwkomers Dmitry Bulykin en Jasper Cillessen staan op de lijst.

Internazionale moet het als enige club stellen met 24 spelers. De Italianen moesten de naam van Diego Forlan schrappen, omdat de aanvaller al met Atlético Madrid is uitgekomen in de play-offs van de Europa League.

Even leek dit goed nieuws te betekenen voor Nederlander Luc Castaignos, die buiten de boot viel. De UEFA gaf Inter echter niet de gelegenheid om de fout te herstellen en alsnog een vervanger voor Forlan op te roepen.

Reacties

  1. Ajacied | 11 september 2011 | 13:41 | 145 punten

    Heel professioneel van De Boer, petje af. Veel andere trainers kunnen een voorbeeld aan hem nemen en dat terwijl hij eigenlijk nog maar een broekie is

  2. Sjonnie | 11 september 2011 | 16:37 | 0 punten

    Professioneel van de Boer? Juist niet ! nou mogen ze niet meer voor andere clubs uitkomen in de champions league. Nu raakt ie ze nooit meer kwijt. Als hij het niet had gedaan had misschien PSV of andere club Mounir nog gekocht in de winter. Nu blijft Ajax het hele jaar met die twee zitten.
    Dom……….

  3. Ajacied | 11 september 2011 | 17:15 | 145 punten

    Daar heb je wel gelijk in, maar het blijft wel professioneel van De Boer. En ik denk trouwens niet dat een club uit de Champions League zit te wachten op El Hamdaoui. Hij mag blij zijn als hij dadelijk naar een club gaat die Europa League speelt.

  4. Sjonnie | 11 september 2011 | 17:30 | 0 punten

    Geldt het dan niet voor Europa-league clubs ?
    Volgens mij heeft Co Adriaanse Mounir tot ontwikkeling gebracht bij AZ en als Leroy Fer niet voldoet bij FC Twente dan wil hij ‘m misschien wel hebben…………

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional