Belgie / juni 23, 2011 / 14:27 / 0 reacties

Standard Luik komt in Vlaamse handen

door: Ben

Standard Luik komt niet in Nederlandse maar in Vlaamse handen. Sint-Truiden-voorzitter Roland Duchâtelet wil de Waalse voetbalclub overnemen.

(Novum) – Standard Luik komt niet in Nederlandse maar in Vlaamse handen. Sint-Truiden-voorzitter Roland Duchâtelet heeft de Waalse voetbalclub overgenomen. Dat meldt Standard op zijn website. De Nederlandse investeringsmaatschappij Value8 leek eerder de beste papieren te hebben om Standard te kopen.

Value8 was eerder deze maand de enige gegadigde, maar moet het nu afleggen tegen Duchâtelet. De 64-jarige multimiljonair zou voor veertig miljoen euro alle aandelen hebben gekocht van de hoofdaandeelhouder Margarita Louis-Dreyfus. Nadat haar man en eigenaar van Standard Robert Louis-Dreyfus in 2009 overleed, wilde zij haar belang van de hand doen.

Duchâtelet dient zijn ontslag in bij Sint-Truiden. Hij zoekt zo snel mogelijk naar een oplossing voor de Belgische club. De bestuurder geeft zichzelf zes maanden om de club in goede handen te leggen.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional