Algemeen / september 4, 2010 / 15:09 / 0 reacties

Zweden zonder Isaksson tegen San Marino

door: Ben

Andreas Isaksson speelt dinsdag niet met het Zweeds elftal mee in het EK-kwalificatieduel tegen San Marino. De PSV’er raakte vrijdag geblesseerd aan zijn lies.

(Novum) – PSV-doelman Andreas Isaksson speelt dinsdag niet met het Zweeds elftal mee in het EK-kwalificatieduel tegen San Marino. De keeper raakte vrijdag in de wedstrijd tegen Hongarije (2-0) geblesseerd aan zijn lies.

Isaksson bleef in de rust achter in de kleedkamer. Hij wilde geen risico nemen en blijft daarom ook tegen San Marino aan de zijlijn, meldt de Zweedse krant Expressen. Bondscoach Erik Hamrén zag ook Anders Svensson en Johan Elmander geblesseerd uitvallen. Het is onduidelijk of zij op tijd fit zijn.

Hamrén heeft Daniel Örlund, de sluitpost van het Noorse Rosenborg, opgeroepen als vervanger voor Isaksson.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional